Ogłoszenia  

OGŁOSZENIA
II Niedziela Zwykła

17 stycznia 2021 r.

 

 

  1. Trwający od 18 do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan jest obchodzony w tym roku pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”. Zachęcamy do modlitwy o jedność wyznawców Chrystusa.
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy nowennę przed wspomnieniem bł. Jerzego Matulewicza, Odnowiciela Księży Marianów i Założyciela Sióstr Eucharystek. Nowennę będziemy odmawiać po Mszy św. wieczornej.
  3. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Wszystkim Parafianom, dziękujemy za zaproszenie i składamy serdeczne podziękowania za gościnność, życzliwość, konstruktywne uwagi dotyczące funkcjonowania Parafii oraz za każdą złożoną ofiarę przeznaczoną na funkcjonowanie Domu Zakonnego i Parafii. Wszystkim Parafianom składamy serdeczne Bóg zapłać za gorliwość i odwagę wiary i informujemy, że za tydzień na Mszy św. o godz. 13.00 będziemy dziękować za ten czas, powierzając dobremu Bogu wszystkich Parafian.

4.   W sobotę 23 stycznia mija 8 lat od śmierci ks. Kardynała Józefa Glempa – Prymasa Polski. Zachęcamy do modlitwy w jego intencji.

5.    Niedziela za tydzień jest Dniem solidarności z Chorwacją. Tego dnia w kościołach na terenie Archidiecezji Warszawskiej po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.   

  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  2. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Władysław Machowski l. 61, Jerzy Rybicki l. 72, Magdalena Guzowska l. 38, Leszek Kulmatycki l. 72. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...