Ogłoszenia parafialne

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
23 września 2018 r.

1. W środę 26 września o godzinie 19.00 w salach domu parafialnego odbędzie się spotkanie katechetów uczących w szkołach na terenie naszej parafii.
 
2. Do najbliższej środy przyjmujemy zapisy na Stadion Młodych w Warszawie, które można składać u duszpasterzy, w kancelarii lub zakrystii. Szczegóły na plakatach lub na stronie internetowej parafii.
 
3. Do środy również przyjmujemy zgłoszenia na pierwszy i drugi rok przygotowań do sakramentu bierzmowania. Zapisy u ks. Krzysztofa.
 
4. Od najbliższej soboty w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 11.00 w salach domu parafialnego odbywać się będzie spotkanie przygotowujące osoby dorosłe od 21 roku życia do sakramentu bierzmowania. Zapisy na pierwszym spotkaniu.
 
5. W najbliższy sobotę imieniny obchodzi ks. Rafał Gniazdowski Przełożony Domu Zakonnego. Solenizantowi życzymy obfitości łask Bożych.
 
6. W przyszłą niedzielę taca w czasie Mszy Św. zbierana będzie na fundusz remontowy.
 
7. Od poniedziałku 1 października zapraszamy na Różaniec, który w kościele parafialnym będziemy odmawiać od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej, w sobotę po Mszy św. o godz. 8.00, a w niedzielę o 18.30. Dzieci będą odmawiać Różaniec we wtorki i czwartki o godz. 16.30. W kaplicy w Kątach Różaniec odmawiamy w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.30, zaś w niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00. W Domu Pomocy Społecznej różaniec o godzinie 16.00. Za odmówienie części Różańca – pięciu dziesiątek, można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
 
8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Oremus na październik.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz