Ogłoszenia

 
V NIEDZIELA WIELKANOCNA
19 maja 2019 r.

 1. Dziś zapraszamy na uroczystości ku czci św. Stanisława Papczyńskiego na Mariankach i jednocześnie I rocznicę ustanowienia Sanktuarium. Rozpoczęcie uroczystości o godzinie 11.00 koncertem modlitewnym „W hołdzie Maryi Niepokalanej”. Mszy św. o godzinie 12.00 będzie przewodniczył ks. Józef Wałaszek proboszcz z Podegrodzia, rodzinnej parafii św. Ojca Stanisława. Po Mszy św. tradycyjnie zapraszamy wszystkich na grochówkę przy akompaniamencie Zespołu Muzycznego z Powsina.

2.    Z racji uroczystości na Mariankach dziś nie będzie obu Mszy św. w kościele „na Górce”.

3.    W poniedziałek ks. Waldemar zaprasza liderów wszystkich wspólnot parafialnych na spotkanie w salach domu parafialnego na godzinę 19.00, którego celem jest organizacja Święta Rodziny. Święto Rodziny w tym roku odbędzie się 9 czerwca i trwać będzie od godziny 14.00 - 17.30. Odpust parafialny w tym roku obchodzić będziemy 13 czerwca w czwartek we wspomnienie św. Antoniego.

4.    Za tydzień grupa woluntariuszy zbierać będzie ofiary na funkcjonowanie hospicjum św. Krzysztofa w Warszawie.

5.    Chcielibyśmy poinformować wszystkich parafian, że podczas spotkania Rady Parafialnej, która odbyła się w zeszłym tygodniu, została powołana rada ekonomiczna, która ma doradzać Proboszczowi w kwestiach finansowych i planowanych inwestycji.

6.    Grupa Anonimowych Alkoholików „Zawsze Razem” zaprasza na spotkania w środy i w piątki od godziny 17.00 do 19.00 przy ul. Sajny 4.

7.    We wtorek 21 maja przy ul. Białka 4 odbędą się bezpłatne profilaktyczne badania mammograficzne dla kobiet urodzonych w latach 1950-1969, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie korzystały z bezpłatnej mammografii. Numer telefonu do rejestracji jest wywieszony w ogłoszeniach w gablocie (42 254 64 10 lub 517 544 004).

8.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Oremus na czerwiec.

Komentarze