Ogłoszenia

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
17 listopada 2019 r.

 1. Dziś obchodzimy III Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Ufność nieszczęśliwych nigdy ich nie zawiedzie”. W tym czasie jesteśmy zaproszeni by w szczególny sposób dostrzec potrzeby duchowe i materialne osób ubogich, które żyją czasem obok nas.

2. W związku z przygotowaniami do beatyfikacji ks kard. Stefana Wyszyńskiego zapraszamy w najbliższy czwartek na godzinę 18.00 do Domu Arcybiskupów Warszawskich na otwartą debatę z cyklu „Myśląc z Wyszyńskim" pt. „Dlaczego: Prymas Tysiąclecia?”.

3. W najbliższy piątek 22 listopada wspominamy św. Cecylię patronkę śpiewu i muzyki kościelnej. Z tej okazji składamy najlepsze życzenia Siostrze organistce, chórowi, zespołom młodzieżowym, scholi Boże Owieczki oraz orkiestrze z podziękowaniem za ich wkład w piękno liturgii.

4. Za tydzień przypada Uroczystość Chrystusa Króla.

5. Zapraszamy Panie, które chciałyby odmawiać Różaniec do udziału w Żywym Różańcu. Swoją deklarację można zgłosić w kancelarii.

6. W naszym kościele trwają katechezy neokatechumenalne dla tych, którzy pragną pogłębić swoją miłość do Chrystusa. Zapraszamy w poniedziałki i czwartki o godzinie 19.30.

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest do nabycia Oremus na grudzień.

Komentarze