Ogłoszenia


     
 XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 października 2020 r.

 

  1. W duchu odpowiedzialności za zdrowie innych i własne, przypominamy wszystkim wiernym o obowiązku zasłaniania nosa i ust oraz o zachowaniu dystansu między sobą. Od tej niedzieli z racji obostrzeń sanitarnych, które weszły w życie z dniem 17 października, w naszym kościele może przebywać maksymalnie 100 osób, a w kościele „na Górce” 63. W związku z tym Msze św. w dni powszednie są sprawowane według zwykłego porządku, natomiast w niedziele w kościele parafialnym są dodatkowe Msze św. o godz. 15.00 i 18.00. „Na Górce” Msze św. niedzielne są sprawowane o godz. 10.00 i 11.30, a w kaplicy w Kątach o godz. 10.30 i 12.00. Różaniec niedzielny w kościele parafialnym jest odmawiany po Mszy św. o godz. 13.00.

 

  1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na misje. Dziś gościmy w naszej wspólnocie parafialnej br. Łukasza Wierzchowskiego, który podzieli się z nami doświadczeniem posługi misyjnej.

 

 

  1. Prosimy o uregulowanie opłat administracyjnych za groby na naszym cmentarzu. Zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby groby bliskich zmarłych odwiedzać nie gromadząc się, z zachowaniem bezpiecznego dystansu społecznego. Wszelkie informację dotyczące przebiegu Uroczystości Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego podamy w przyszłym tygodniu.

 

  1. W związku z obostrzeniami najbliższe terminy spotkań kandydatów do bierzmowania są następujące: grupa pierwsza 19 października o godz. 18.00 (osoby o nazwiskach zaczynających się na literę od A do M) i grupa druga 23 października o godz. 18.00 - pozostałe osoby. Wszystkie spotkania odbywają się w kościele „na Górce”. Wszelkie dodatkowe informacje znajdują się na stronie internetowej przygotowania do sakramentu bierzmowania.

 

  1. Ofiary zebrane w Dniu Papieskim wyniosły 4 065 zł 50 gr.

 

  1. Zachęcamy do składania intencji wypominkowych za zmarłych. Formularze wypominkowe są do wzięcia w zakrystii i kancelarii parafialnej. W wypominkach modlimy się we wtorki podczas Nieszporów za zmarłych i w niedziele przed Mszą św. o godz.10.00.

 

  1. W kiosku parafialnym jest do nabycia Mały Gość Niedzielny oraz Oremus na listopad.

 

  1. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Jadwiga Ołtarzewska l. 97, Dariusz Klepczyński l. 51, Stefan Gramz l. 68, Bogumiła Grzywacz l. 90. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...