Zmiany personalne w parafii

Decyzją władz Zgromadzenia z dniem 24 sierpnia w naszej parafii kończą swą posługę duszpasterską – ks. proboszcz Andrzej Jerominek MIC, aby podjąć obowiązki proboszcza w parafii na Cyrhli w Zakopanem; ks. Rafał Gniazdowski MIC, który podejmie posługę prefekta w Wyższym Mariańskim Seminarium Duchownym w Lublinie; ks. Paweł Skonieczny MIC, który obejmie urząd przełożonego w Domu Zakonnym w Skórcu; ks. Krzysztof Stąpor MIC, który podejmie posługę kapelana w Hospicjum na warszawskiej Pradze.

Pożegnanie odchodzących księży odbędzie się 23 sierpnia na Mszy św. o godzinie 13.00. Jednocześnie informujemy, że w naszej parafii posługę proboszcza obejmie dotychczasowy wikariusz, ks. Waldemar Kowalski MIC, a urząd przełożonego Domu Zakonnego obejmie ks. Andrzej Kondraciuk MIC kapelan Domu Pomocy Społecznej.

W naszej parafii od 25 sierpnia będą pracować ks. Paweł Śmierzchalski MIC, ks. Kacper Pawlak MIC, ks. Paweł Saczuk MIC i ks. Krzysztof Wojcieszak MIC.