Ogłoszenia


     

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
20 września 2020 r.

 

 1.       Dziś w Sanktuarium na Mariankach odbędą się uroczystości ku czci Bożej Opatrzności z okazji rocznicy śmierci św. Stanisława Papczyńskiego. W programie o godz. 11.15 konferencja: „W szkole opatrzności Bożej”, a o godz. 12.00 Msza św. W związku z tym nie będzie dziś w kościele „na Górce” Mszy św. o godz. 11.00.

 

  1. Na stronie internetowej parafii znajduje się informacja dotycząca zapisów na przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się i wysyłania zgłoszeń.

 

  1. W sobotę 26 września o godz. 9:30 zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

 

  1. W niedzielę za tydzień z racji obchodzonego w Kościele 106 Dnia Migrantów i Uchodźców, zgodnie z decyzją kard. Nycza, zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w pożarze w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos.

 

  1. Zapraszamy na uroczystość liturgicznego wprowadzenia na urząd nowego Proboszcza w dniu 27 września o godz. 13.00.

 

  1. W kiosku parafialnym jest do nabycia Oremus na wrzesień i październik.

 

  1. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: Anna Szmidt l. 86, Adela Baj l. 98, Jadwiga Szyper l. 93, Jolanta Czasak l. 46. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...