Ogłoszenia


XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
13 października 2019 r.

1.   Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Zgodnie z tradycją, w tym dniu przeprowadzamy zbiórkę do puszek na rzecz wsparcia kształcenia młodzieży. Z powodu renowacji zakonnych ks. Jakuba Biernackiego będziemy gościć 3 listopada. Po Mszy św. o godz. 19.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją. Prosimy o przyniesienie świec.

2.  We wtorek 15 października o godz. 18.30 w kościele na Górce odbędzie się spotkanie młodzieży pierwszego roku przygotowań do sakramentu bierzmowania.

3.  W środę 16 października o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie rady parafialnej z ks. Prowincjałem, który będzie przeprowadzał wizytację domu zakonnego.

4.  W sobotę 19 października o godz. 17:00 w Sanktuarium na Mariankach zostanie odprawiona Msza św. i nabożeństwo błogosławieństwa rodziców, którzy oczekują narodzin dziecka.  O godz. 16.00 odbędzie się  spotkanie z położną p. Ireną Chołuj na temat: „Ból porodowy a  umiejętność urodzenia dziecka ofiarowana przez Stwórcę”.

5.  W sobotę 26 października zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Koszt 65 zł. Zapisy u s. Elżbiety.

6.  Zachęcamy do składania intencji wypominkowych za zmarłych. Formularze są do wzięcia w zakrystii i kancelarii parafialnej. W wypominkach modlimy się we wtorek podczas nieszporów za zmarłych i w niedzielę przed Mszą św. o godz. 10.00.

7.   W kiosku parafialnym jest do nabycia Oremus na listopad.

8.   W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana Feliksa Borowska. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie...

Komentarze